Home huisvandeMens Contactgegevens

Contactgegevens huisvandeMens

Federaal Secretariaat

deMens.nu
Brand Whitlocklaan 87, bus 9  - 1200 Sint-Lambrechts-Woluwe
Tel.: 02/735 81 92 - Fax: 02/735 81 66
E-mail: info@deMens.nu
Medewerkers Federaal Secretariaat

 

Het huisvandeMens in jouw buurt

De huizenvandeMens zijn in de week open van 9u tot 16u30 en op afspraak.

Provincie Antwerpen

Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Provincie Limburg

Provincie Oost-Vlaanderen

Provincie Vlaams-Brabant

Provincie West-Vlaanderen



Provincie Antwerpen

Jan Van Rijswijcklaan 96
2018 Antwerpen
Tel.: 03/259 10 80
Fax: 03/259 10 89
E-mail: antwerpen@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Antwerpen

Breughelstraat 60
2018 Antwerpen
Tel.: 03/227 47 70
E-mail: antwerpenlokaal@deMens.nu

Lantaarnpad 20
2200 Herentals
Tel.: 014/85 92 90 - Fax: 014/85 44 39
E-mail: herentals@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Herentals

Hendrik Consciencestraat 9
2800 Mechelen
Tel.: 015/45 02 25 
E-mail: mechelen@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Mechelen

Begijnenstraat 53
2300 Turnhout
Tel.: 014/42 75 31 - Fax: 014/42 54 40
E-mail: turnhout@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Turnhout

Begijnhofstraat 4
2500 Lier
Tel.: 03/488 03 33 - Fax: 03/488 03 33
E-mail: lier@deMens.nu

Laar 2 bus 3a
2400 Mol
Tel.: 014/31 34 24 - Fax: 014/31 34 24
E-mail: mol@deMens.nu


Brussels Hoofdstedelijk Gewest

Sainctelettesquare 17
1000 Brussel
Tel.: 02/242 36 02 - Fax: 02/242 56 17
E-mail: brussel@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Brussel

Sainctelettesquare 17
1000 Brussel
Tel.: 02/513 16 33
E-mail: jette@deMens.nu


Provincie Limburg

A. Rodenbachstraat 18
3500 Hasselt
Tel.: 011/21 06 54 - Fax: 011/23 55 16
E-mail: hasselt@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Hasselt

Hertog Jan Plein 24
3920 Lommel
Tel.: 011/34 05 40 - Fax: 011/34 05 49
E-mail: lommel@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Lommel

Pauwengraaf 63
3630 Eisden-Maasmechelen
Tel.: 089/77 74 21 - Fax: 089/77 74 22
E-mail: maasmechelen@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Maasmechelen

Vlasmarkt 11
3700 Tongeren
Tel.: 012/45 91 30 - Fax: 012/45 91 39
E-mail: tongeren@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Tongeren

Grotestraat 10
3600 Genk
Tel.: 089/51 80 40 
E-mail: genk@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Genk

Klokkestraat 4 bus 1
3740 Bilzen
Tel.: 089/30 95 60 - Fax: 089/56 57 94
E-mail: bilzen@deMens.nu

Opitterstraat 20
3960 Bree
Tel.: 089/73 05 00 – Fax: 089/73 05 09
E-mail: bree@deMens.nu

Koningstraat 49 (gelijkvloers)
3970 Leopoldsburg
Tel.: 011/51 62 00 - Fax: 011/51 62 09
E-mail: leopoldsburg@deMens.nu

Kazernestraat 10/001
3800 Sint-Truiden
Tel.: 011/88 41 17 - Fax: 011/31 26 45
E-mail: sinttruiden@deMens.nu

Provincie Oost-Vlaanderen

Sint-Antoniuskaai 2
9000 Gent
Tel.: 09/233 52 26 - Fax: 09/233 74 65
E-mail: gent@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Gent

Koolstraat 80-82
9300 Aalst
Tel.: 053/77 54 44 - Fax: 053/77 97 70
E-mail: aalst@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Aalst

Zuidstraat 13
9600 Ronse
Tel.: 055/21 49 69 
E-mail: ronse@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Ronse

Ankerstraat 96
9100 Sint-Niklaas
Tel.: 03/777 20 87 - Fax: 03/777 31 64
E-mail: sintniklaas@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Sint-Niklaas

Hoogstraat 42
9620 Zottegem
Tel.: 09/326 85 70 - Fax: 09/326 85 73
E-mail: zottegem@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Zottegem

Boelare 131
9900 Eeklo
Tel.: 09/218 73 50 - Fax: 09/218 73 59
E-mail: eeklo@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Eeklo

Provincie Vlaams-Brabant

Tiensevest 40
3000 Leuven
Tel.: 016/23 56 35 - Fax: 016/20 75 47
E-mail: leuven@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Leuven

Frans Geldersstraat 23
1800 Vilvoorde
Tel.: 02/253 78 54 - Fax: 02/253 57 87
E-mail: vilvoorde@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Vilvoorde

Molenborre 28-02
1500 Halle
Tel.: 02/383 10 50 - Fax: 02/383 10 51
E-mail: halle@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Halle

Beauduinstraat 42
3300 Tienen
Tel.: 016/81 86 70 - Fax: 016/82 40 31
E-mail: tienen@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Tienen

Provincie West-Vlaanderen

Jeruzalemstraat 51
8000 Brugge
Tel.: 050/33 59 75 - Fax: 050/34 51 69
E-mail: brugge@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Brugge

Esenweg 30
8600 Diksmuide
Tel.: 051/55 01 60 - Fax: 051/55 01 69
E-mail: diksmuide@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Diksmuide

Overleiestraat 15A
8500 Kortrijk
Tel.: 056/25 27 51 - Fax: 056/25 27 53
E-mail: kortrijk@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Kortrijk

Korte Torhoutstraat 4
8900 Ieper
Tel.: 057/23 06 30 - Fax: 057/23 06 39
E-mail: ieper@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Ieper

Godshuislaan 94
8800 Roeselare
Tel.: 051/26 28 20 - Fax: 051/26 28 26
E-mail: roeselare@deMens.nu
Medewerkers huisvandeMens Roeselare

Vragen?

Wij beantwoorden met plezier al uw vragen